Пила ланцюгова електрична Grand ПЦ-2950
Електропила Grand ПЦ-2950 - якісний садовий інструмент, що працює від електромережі, який оснащений потужним електродвигуном 2950 Вт і ріжучим полотном 45 див.
Корпус инструмента выполнен из прочного пластика и металла, стойких к механическим воздействиям. Пила имеет эргономичную конструкцию, для удобства в обращении и обслуживании. Механизм пилы оснащен автоматической смазкой цепи. Контроль за уровнем масла происходит через прозрачное смотровое окно .Прорезиненная ручка обеспечивает удобную работу и предотвращает скольжение инструмента в руке.
Для безопасности выполнения работ на пиле установлен инерционный рычаг для торможения цепи во время отскока пилы, а также предохранитель от внезапного включения.
Шестерні редуктора виконані з міцного сплаву, що продовжує роботу механізму. Інструмент оснащений швидкою заміною щіток. Мала вага інструменту робить роботу тривалої без особливої напруги.
Комплектація:
Електропила, шина-1шт, ланцюг-1шт, захисний чохол для шини, ключ, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6.2 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 106 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга, м/хв | 840 |
| Кількість ланок ланцюга | 63 |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2950 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 2 745 ₴




