Електрична пила Eltos ПЦ-2750 (безмаслянная)
Переваги та особливості інструменту:
- Безмасляная різальна гарнітура;
- Захист від зворотного удару (миттєва зупинка ланцюга);
- Захист від перегріву;
- Захист рук;
- Підвищений ресурс двигуна;
- Розпил можна проводити в будь-якому положенні пилки;
- Ефективна антивібраційна система;
- Висока швидкість ланцюга для легкої різання;
- Високоякісний протиударний пластик;
- Блокування випадкового включення;
- Механічний гальмо;
- Обгумована задня ручка із закритою рукояткою;
- Блокування клавіші "Пуск" запобігає випадковий запуск пилки;
- Легкий доступ для заміни щіток;
- Гальмо ланцюга для захисту оператора при виникненні аварійних ситуацій;
- Наявність металевого зубчастого упору;
- Зручна передня рукоятка;
- Миттєва зупинка пиляльного ланцюга, при цьому двигун пили не зупиняється, що сприяє продовженню терміну служби внутрішніх деталей.
Комплектація:
Електропила Eltos ПЦ-2750, шина-2шт, ланцюг-2шт, ключ, запасні щітки, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Вага | 5.2 кг |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Країна виробник | Німеччина |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Оберти холостого ходу, об/хв | 800 об/мин |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴





