Бензопила GRAND БП-5800 Professional (1шина, 1ланцюг)
Особливості пили:
Збільшений ресурс двигуна;
Висока потужність і обороти двигуна;
Праймер (підкочування) для легкого запуску;
Стартер з системою легкий запуск;
Виконана в ергономічному дизайні;
Якісний ударостійкий пластик;
Хромована поршнева;
Відмінна система антивибрация;
Автоматичне мастило ланцюга;
Економічна витрата палива;
Плаваюча зірочка;
Вдосконалений семи смуговий глушник.
Комплектація:
Бензопила Grand БП-5800, шина - 1шт, ланцюг-1шт, мірний бачок, чохол для шини, набір ключів, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 300 мл |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне число оборотів, об/хв | 12000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 7.8 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 752 ₴






