Бензокоса ELTOS БГ-3900 має багатий вибір додаткових ножів в комплекті (3 металевих ножа + котушка з волосінню). Мотокоса, оснащена потужним і в той же час дуже економним двигуном. При максимальному навантаженні вона споживає 600 грамів палива на годину роботи. Якість матеріалів у цієї мотокоси дуже висока. Всі кріплення та з'єднання коси надійні і довговічні.
Особливості:
― Потужний двотактний двигун номіналом 5.4 л. с.
― Посилена поршнева група з моторесурсом до 7 років експлуатації
― Посилена система стартера, виключає виривання шнура.
― Пряме розташування приводного валу
― Повністю металевий редуктор
― Захист від перегріву
― Приводна передача здійснюється за рахунок негнучкого валу, натомість ненадійною тросової системи.
У комплекті поставляються:
шпуля з волосінню
8-ми лопатевий ніж
трьох лопатевий ніж
багатозубий ніж з побідитовими напайками, мірний бачок, набір ключів, широкий плечовий ремінь, інструкція.
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Потужність двигуна, Вт | 3900 Вт |
| Основні | |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Потужність двигуна | 5.4 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Eltos |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина покосу волосінню | 415 мм |
| Ширина косіння ножем | 254 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴



