Електропила Gardtech ECS 2500/405
Пила з бічним розташуванням двигуна,відноситься до категорії побутових пив, призначена для роботи в саду або на дачі,для обрізки дерев або заготівлі дров в невеликих обсягах.
Пила дуже компактна і при своїй великій вазі оснащена досить потужним двигуном 2,5 квт, і шиною 40 див. Оснащена автоматичною подачею масла. Встановлено натягувач ланцюга нового покоління, ланцюг не потрібно постійно підтягувати, вона завжди знаходиться в натягнутому положенні.
Комплектація:
- Електропила ланцюгова Gardtech ECS 2500/405
- пакувальна коробка
- інструкція по експлуатації
- ключ
- шина
- ланцюг
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| оберти без навантаження ланцюга | 840 м/хв |
| Виробник | GARDTECH |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 124 ₴


