Бензопила Білорус МТЗ БП-52-6.3 ( 2шины, 2цепи)
Бензопила Білорус БП-52-6.3 призначена для швидкого і якісного розпилу мокрого та сухого дерева різної породи і конфігурацій.
Бензопила Білорус БП-52-6.3 незамінна для заготівлі дров на зиму, догляду за лісовим господарством і т. д. Двотактний бензиновий двигун потужністю 6,3 л/сил забезпечує високу продуктивність і стабільну роботу. Для зручності в роботі бензопила оснащена двома шинами різної довжини 40 і 45 см. Для легкого запуску в будь-який час року бензопила ланцюгова Білорус БП-52-6.3 оснащена праймером ― ручний підкачування палива безпосередньо в карбюратор. Надійний ручний стартер не підведе Вас протягом всього періоду експлуатації. Завдяки швидкому доступу до повітряного фільтру і свічці запалювання Ви заощадите Ваш час при обслуговуванні інструменту.
Особливості:
Металевий корпус
Інерційне гальмо ланцюга
Антивібраційна система
Автоматичне мастило ланцюга
Праймер
Комплектація:
Бензопила Білорус БП-52-6.3
інструкція (паспорт)
набір ключів
2 шини ( 40 і 45 см)
2 ланцюга ( 40 і 45 см)
бачок для змішування бензину з маслом
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Основні | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Довжина шини | 450 мм |
| Виробник | Білорус |
| Вага | 7.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| потужність двигуна | 4600 Ват |
| холостий хід | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴



