Шабельна пила DWT SAS10-25 V
DWT SAS10-25 V – універсальна шабельна пила, застосовується для великої різноманітності робіт. Даною пилкою можна виконувати розпил як у вертикальній, так і в горизонтальній площині , причому регулюючи швидкість розпилювання, що дуже зручно.
Особливості:
- Ступеневе регулювання швидкості;
- Електронне регулювання швидкості;
- Легка заміна пиляльного полотна;
- Прогумована ручка для зручності;
- Фіксатор вимикача;
- D-подібна рукоятка;
- Невелика вага і компактні габарити.
Комплектація:
Пила шабельна;
Ножівкове полотно;
Керівництво по експлуатації;
Картонна упаковка
Гарантія 24 місяці. Сервіс у всіх великих містах України.
Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Основні | |
| Виробник | DWT |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2400 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 28 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Кількість ходів холостого ходу | 300-2400 хід/хв |
| Макс. ріжуча здатність в дереві | 250 мм |
| Макс. ріжуча здатність в сталі | 120 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 220 ₴






