Зварювальний інверторний апарат Eltos MMA-320.
Особливості зварювального апарату;
- Покращена система охолодження;
- Працює від заниженої напруги 160В;
- Фірмова плата і японські IGBT-транзистори;
- Легкий розпалювання дуги
- Захист від перевантажень;
- Малі втрати холостого ходу;
- Якісна елементна база;
- Плавне регулювання струму зварювання;
- Транспортувальна ручка і ремінець;
- Захист від надмірного перегріву;
- Ровный аккуратный шов;
Современные технологии, заложенные в конструкцию изделия:
- Функция "Hot Start" - легкий розжиг дуги (автоматическое кратковременное повышение тока).
- Функция "Arc Force" - "Модуляция сварочного тока" (автоматическое изменение тока до 30% в зависимости от расстояния от электрода до металла).
- Функция "Anti Sticking" - "Антизалипание" (при прикосновении электрода к свариваемой поверхности сварочный аппарат отключает подачу тока. При этом электрод не греется и не прилипает к заготовке. Электрод очень легко отделить от свариваемой детали).
Комплектация:
- зварювальний інвертор Eltos ММА-320
- кабель з тримачем електрода 1,7 метра
- кабель із зажимом маси 1,5 метра
- маска зварювальника
- плечовий ремінь
- стандартна щітка-молоток
- коробка, для зручного і безпечного транспортування
- детальна інструкція по експлуатації
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 3.2 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.9 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний зварювальний струм | 320 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Тривалість навантаження | 80 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴









