Паяльник для пластикових труб Білорус ППТ 2500:
Паяльник пластикових труб Білорус ППТ 2500 призначений для ручного зварювання поліпропіленових труб і фітингів способом розігріву елементів і з'єднання їх в одну систему. Застосовується паяльник при монтажі сантехнічних систем: гарячого і холодного водопостачання, опалення. Даний інструмент простий у використанні - впорається навіть новачок. Паяльник Білорус ППТ 2500 має потужність нагрівального елемента 2500 Вт, що цілком достатньо для нагрівання до 300 градусів і роботи з насадками діаметра від 20 до 32мм. В комплект поставки входять насадки різного діаметра і пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування.
Особливості паяльника Білорус ППТ 2500:
- зручність в експлуатації;
- ергономічний дизайн;
- комплект насадок;
- регулювання температури;
- швидкий нагрів.
Комплектація:
- паяльник Білорус ППТ 2500;
- підставка;
- насадки: 20/25/32мм;
- керівництво по експлуатації;
- пластиковий кейс.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Максимальна загальна вага | 1.5 кг |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴


