Бензинова пилка Беларусмаш ББП-6500
Бензопила Беларусмаш ББП-6500 швидко завоювала високу популярність на ринку України завдяки високим показникам витривалості та міцності.
Встановлено потужний двигун 8,9 кінських сил об'ємом 62 кубічні сантиметри. Він без проблем справляється як з поздовжньої так і з поперечним розпилюванням деревини. Серед особливостей бензопили слід відзначити корпус та стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції за меншої ваги.
Витривалість та довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений японський карбюратор із підкачуванням забезпечить легкий пуск бензинової пилки навіть за низьких температур.
Бензопила Беларусмаш ББП-6500 оптимальна покупка як для професіоналів, так і для побутового використання.
Інші особливості бензопили
Потужний двигун об'ємом 62 кубічні сантиметри
Легкий запуск
Хромована поршнева з ресурсом роботи не менше 5 років
Антивібраційна система нового покоління
Якісне мастило ланцюга
Усі рівні захисту оператора під час роботи
Японський карбюратор з підкачуванням
Корпус із магнієвого сплаву ― міцний та легкий
Ергономічний дизайн
В комплект постачання входить
бензопила Беларусмаш ББП-6500
1 шина
1 ланцюг
захисний чохол для шини
ємність для змішування палива
набір інструментів для збирання
Інструкція з експлуатації
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Беларусмаш |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Кількість обертів | 8500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Потужність двигуна | 8.9 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 6500 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| холостий хід | 2800 об/хв |
- Ціна: 3 060 ₴







