Вібраційна шліфувальна машина CROWN CT13401
Плоскошліфувальна машина призначена для обробки дерев'яних та металевих поверхонь
Особливості:
Кріплення шліфувального паперу здійснюється за допомогою затискачів;
Можливість підключення пилозбірника або пилососа;
Регулювання кількості обертів;
Наявність двох гумових рукояток для кращого контролю за інструментом;
Невелика вага для невтомної роботи.
Комплектація:
Плоскошліфувальна машина Crown Ct13401
Шліфувальний папір - 3 шт
Пилозбірник
Інструкція
Картонна упаковка.
Гарантія 24 місяці. Сервіс у всіх великих містах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Crown |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969 ₴





