Бензопила Goodluck (Гудлак) GLS 6300
Бензопила Goodluck GLS 6300 одна з найбільш затребуваних бензинових пив на ринку України завдяки високим показникам надійності і потужність за прийнятною ціною. Знайшла широке застосування в побутових умовах і використовується в основному для заготівлі дров.
Серед особливостей даної моделі Гудлак слід відзначити потужний двигун об'ємом 63 кубічних сантиметри з реальною потужністю 2500 ват. Даних двигун з легкістю справляється з усіма завданнями розпилювання. Система легкого старту запобігає обриву кабелю при запуску і виключає віддачу, так що завести пилку зможе навіть новачок.
В комплект поставки бензопили Гудлак входить
- бензопила Goodluck GLS 6300
- пакувальна коробка
- інструкція по експлуатації
- набір інструментів
- фірмова шина Гудлак
- ланцюг
- ємність для змішування палива
- захисний чохол для шини
- наполегливі зуби
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Вага | 6.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Довжина шини | 450 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 3.4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| максимальні оберти | 8800 об/хв |
| потужність | 2500 ват |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴


