Торцювальна пила з протяжкою KRAISSMANN 2400 GSI 255
Це якісний і надійний інструмент, який призначений для підрізування торців. Він дасть змогу виконати всі роботи в найстисненіші терміни. Kraissmann 2400 GSi 255 вирізняється високою якістю й точністю різання. Багато професіоналів вважають, що це найнеобхідніший інструмент в арсеналі будь-якого майстра.
Kraissmann 2400 GSi 255 — має сучасну конструкцію й побудована на основі міцних напрямних планок. Завдяки цьому вона не потребує упору, що особливо зручно під час роботи в обмеженому просторі.
Пила використовується для різання різних матеріалів: дерево, пластик, оргскло, фанера.
Маса пили становить усього 13 кілограмів. Як основа слугує міцна та легка рама з алюмінієвого сплаву. Попри свою невелику вагу, пилка має підвищену стійкість і підвищений рівень жорсткості. Інструмент вирізняється компактністю, завдяки чому підходить для експлуатації в майстерні та безпосередньо на будівельному об'єкті.
Пила Kraissmann 2400 GSI 255 обладнана електромотором, потужність якого становить 2400 Ватів. Для виконання різання ця модель має диск 255 мм. Головна перевага пилки полягає в тому, що вона обладнана поворотною головою, що дає змогу різати матеріал навіть під кутом до 45 градусів.
Серед додаткових опцій варто виділити такі моменти:
лінійка;
два висувні стола;
можливість швидкої зміни та настроювання кута різання;
пилозбірник
затискач для надійної фіксації заготівок;
подовжений шнур живлення.
Торцювальна пила з протяжкою Kraissmann 2400 GSI 255 ідеально підходить для роботи в цеху, на будмайданчику, у майстерні та в домашніх умовах.
Переваги інструмента
надійне збирання;
висока точність і швидкість різання;
легка та міцна конструкція;
тривалий термін експлуатації;
підходить як для малих, так і великих будівельних об'єктів;
захисний кожух і пилозбірник;
можливість роботи із широкими заготовками
Комплектація
пила торцювальна KRAISSMANN 2400 GSI 255
пиляльний диск
ключ для заміни диска
посібник з експлуатації
пилозбірник
картонна упаковка
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 330 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 9 027 ₴







