Мотобур VORSKLA ПМЗ 52/150 (без шнека)
Бензиновий бур Vorskla ПМЗ 52/150 має високу якість складання та комплектуючих, інструмент розрахований на професійне використання.
Основною областю роботи цього бензинового інструменту є підготовка отворів, лунок у ґрунті. Застосовується для підготовки фундаменту під стовпи невеликої висоти, вуличні ліхтарі, для посадки рослин, фундаменту під альтанки та інші конструкції.
Другою стороною робочого застосування може стати ваше дозвілля, якщо ви любите зимову рибалку, то за допомогою Vorskla ПМЗ 52/150, ви суттєво полегшите собі життя, заощадивши сили та час.
Конструкція шнека-гвинторізна, це зроблено з двох міркувань. По-перше при такій формі насадка вкручується в ґрунт без особливих зусиль, а по-друге, ґрунт який витягується виходитиме назовні. Потужності інструменту вистачить буріння твердих порід.
Комплектація:
Комплектація портативної бурової установки Vorskla ПМЗ 52/150 включає: мірний бачок для палива, ключі, інструкцію для користувача. Виробник постачає цю модель у коробці з картону.
Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Ємність паливного бака | 1200 мл |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Реверс | Ні |
- Ціна: 4 248 ₴




