Бензопила Витязь БП 45-5,5 (2 шини, 2 ланцюги )
Призначена для розпилювання колод і деревних матеріалів, обрізки дерев, валки дерев і т. п. Бензопила відрізняється більшою мобільністю і більш високою продуктивністю на відміну від електричної. До недоліків бензопили можна віднести більш складне технічне обслуговування, а також чутливість до якості використовуваного бензину і масла.
Бензопила Витязь БП 45-5,5 має малу вагу, зручна та маневрена, що дозволять працювати з цим інструментом без особливих зусиль і досвіду.
Відмітні особливості бензопили Витязь БП 45-5,5:
- Надійний двигун.
- Автоматичне мастило ланцюга.
- Антивібраційна система.
- Механічний гальмо.
- Захист від віддачі.
Комплектація бензопили Витязь БП 45-5,5:
Шина і ланцюг Витязь по 2 шт.
Ключ-викрутка, мірний бачок, чохол для шини, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Основні | |
| Країна виробник | Білорусь |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Довжина шини | 450 мм |
| Виробник | Витязь |
| Вага | 6.1 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість обертів | 2800 про/світ |
| потужність двигуна | 4000 Ват |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴




