Бензопила Витязь БП-52-5.2 призначена для швидкого і якісного розпилу мокрого та сухого дерева різної породи і конфігурацій.
Бензопила Витязь БП-52-5.2 незаменима для заготовки дров на зиму, ухода за лесным хозяйством и т.д. Двухтактный бензиновый двигатель мощностью 5,2 лошадиных сил обеспечивает высокую производительность и стабильную работу. Для легкого запуска в любое время года бензопила цепная Витязь БП-52-5.2 оснащена праймером ― ручная подкачка топлива непосредственно в карбюратор. Надежный ручной стартер не подведет Вас на протяжении всего периода эксплуатации. Благодаря быстрому доступу к воздушному фильтру и свече зажигания Вы сэкономите Ваше время при обслуживании инструмента.
Особенности:
Металевий корпус
Інерційне гальмо ланцюга
Антивібраційна система
Автоматичне мастило ланцюга
Праймер
В комплекті 2 шини 40 см і 45см.
Комплектація:
Бензопила Витязь БП-52-5.2
інструкція (паспорт)
набір ключів
2 шини (40 і 45 см)
2 ланцюга
бачок для змішування бензину з маслом
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 7.4 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| потужність двигуна | 3800 Ват |
| холостий хід | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 105 ₴




