Шуруповерт мережевий PROCRAFT PB-800 буде корисний при виконанні робіт пов'язаних із закручуванням і викручування гвинтів і шурупів. Шуруповерт працює від побутової електромережі, а споживана потужність складає 800 Вт. Для більшої зручності при роботі, шуруповерти передбачено регулювання крутного моменту.
Особливості:
― регулювання крутного моменту
― швидкозатискний патрон
― потужність 800 Вт
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Кількість ступенів затяжки | 8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴



