Бензинова пилка Kraissmann KS 5824
Бензопила KRAISSMANN KS 5824 швидко завоювала високу популярність на ринку України завдяки високим показникам витривалості та міцності.
Встановлено потужний двигун 3,3 кінських сил об'ємом 58 кубічних сантиметрів. Він без проблем справляється як з поздовжньої так і з поперечним розпилюванням деревини. Серед особливостей бензопили слід відзначити корпус та стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції за меншої ваги.
Витривалість та довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений японський карбюратор з підкачуванням забезпечить легкий пуск бензинової пилки навіть за низьких температур.
Бензопила Kraissmann KS 5824 оптимальна покупка як для професіоналів, так і для побутового використання.
Інші особливості бензопили:
Потужний двигун об'ємом 58 кубічних сантиметра
Хромована поршнева з ресурсом роботи не менше 5 років
Антивібраційна система нового покоління
Якісне мастило ланцюга
Усі рівні захисту оператора під час роботи
Японський карбюратор з підкачуванням
Корпус із магнієвого сплаву ― міцний та легкий
Ергономічний дизайн
У комплект постачання входить
бензопила Kraissmann KS 5824
2 шини
2 ланцюги
захисний чохол для шини
ємність для змішування палива
набір інструментів для збирання
Інструкція з експлуатації
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| холостий хід | 3000 об/хв |
- Ціна: 3 452 ₴








