Бензинова пилка YAMAMOTO CS-3523 (1 шина, 1 ланцюг)
Бензиновий сучкоріз Yamamoto CS-3523 має невелику вагу, компактні габарити, призначена для роботи однією рукою. Це дозволяє використовувати пилку в побутових умовах як для заготівлі дров, так і для обрізки саду, а також при роботі на висоті або в важкодоступних місцях.
Пила має високу якість складання, при виробництві використовувалися зносостійкі комплектуючі з урахуванням сучасних норм і стандартів. Пила створена на основі 2-х тактного двигуна нового покоління, робочий об'єм якого становить 25 куб/см, потужність при цьому дорівнює 3500 Вт (4,7 к.с.). Фірмовий карбюратор із підкачуванням палива забезпечує швидкий та легкий запуск пили навіть у зимовий час. . Наявність автоматичного мастила ланцюга збільшує ресурс служби ріжучого елемента.
Особливості:
Фірмовий карбюратор;
Поліпшена система запалювання;
Хромована поршнева;
Автоматичне мастило ланцюга;
Підкачування палива;
Антивібраційна система;
Вихлопна система із тихим вихлопом;
Довжина шини-305 мм.
Комплектація:
Бензопила Yamamoto CS-3523, шина 305 мм-1 шт, ланцюг - 1шт, мірний бачок, набір ключів, чохол для шини, паспорт.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Виробник | YAMAMOTO |
| обороти холостого ходу | 3000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 260 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 348 ₴





