Бензопила YAMAMOTO CS-4052
Бензопила Yamamoto CS-4052 – це напівпрофесійна якісна модель для заготівлі великих обсягів дров, валки та чищення дерев. Модель має велику потужність двигуна, високі обороти холостого ходу, невелику вагу та збалансовану конструкцію. Працює від двигуна потужністю 4500 Вт. Наявність шини, довжина якої 40 см дозволяє пиляти товсті колоди, брус. Автоматичне мастило пиляльного ланцюга продовжує термін його служби. Завдяки легкому старту та праймеру підкачування палива ви зможете швидко запустити пилку без зайвого зусилля та витрат часу. Завдяки використанню якісних матеріалів досягається гарний баланс ціна – якість.
ОСОБЛИВОСТІ:
Аналог Husqvarna 142
Забезпечена потужним двигуном 4.5 кВт
Хромовані стінки циліндра
Низький рівень вібрацій та шуму
Міцна конструкція інструменту
Ергономічна передня та задня рукоятки
Праймер підкачування палива
Аварійна зупинка ланцюга
Автоматична мастила ланцюга
Компактні розміри та легка вага
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Бензопила Yamamoto CS-4052
Пильна шина
Пильний ланцюг
Набір ключів
Зубчастий упор
Бачок для приготування паливної суміші
Картонна упаковка
Інструкція з експлуатації
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Виробник | YAMAMOTO |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 4500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 745 ₴







