Культиватор PROCRAFT BK-52
Мотокультиватор вже давно користується великим попитом серед споживачів завдяки своїй маневреності, легкій вазі і високою якістю збірки.
Цю модель ви зможете помістити навіть в маленький автомобіль і виїхати на дачу або в будь-яке інше місце де є земельна ділянка. Ширина культивації складає 30 см, так що можна швидко і без особливих зусиль прополоти город між грядками, або в інших важкодоступних місцях, а також навколо дерев і між зелених насаджень де не пройде мотоблок або міні трактор.
Принцип роботи агрегату заснований на розпушуванні грунту з допомогою спеціальних ножів. Культиватор не завдає ніякої шкоди родючому шару, при цьому на корені знищує бур'яни. Пристроєм легко управляти за допомогою кнопок, які розташовані на рукоятці. При роботі цього апарату практично немає вібрації.
Особливості:
комфортне регулювання висоти ручок;
невелика вага та дуже компактні габарити;
потужний двигун нового покоління;
підвищений робочий ресурс вузлів;
ефективне та швидке повітряне охолодження;
розташування фільтра у зоні керма.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо, Фрези, Адаптер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Потужність двигуна, Вт | 1400 Вт |
| Обороти холостого ходу | 3200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 6 882 ₴










