Бензокоса Eltos БГ-5500
Бензокоса ELTOS БГ-5500 Призначена для скошування як низької трави, так і високої тростини. З легкістю справляється з поростями чагарника за допомогою 40 зубчастого ножа. Великі ребра радіатора забезпечують надійне пасивне охолодження потужного двотактного двигуна 5,5 кВт. Прекрасно підходить як для використання в побуті, так і для професійної постійної роботи.
Постачається у розширеній комплектації справжніх поціновувачів професійного інструменту. Інструмент торгової марки ELTOS ― чудове поєднання ціни та якості.
Комплектація:
- Коса ELTOS БГ-5500 ― 1 шт
- Інструкція з використання ― 1 шт
- Велосипедна рукоятка
- Ремінь плечовий
- Набір ключів
- Дозатор
- Бачок для змішування паливної суміші
- Шпуля з ліскою ― 5 м ― 1 шт
- Ніж 40-зубий ― 1 шт
- Ніж 8-зубий ― 1 шт
- Ніж 3х лопатевий ― 1 шт
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Потужність двигуна, Вт | 5500 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 3 510 ₴





