Акумуляторний секатор KRAISSMANN 25 AGS-BL 20/2 (серії M-POWER 20)
Акумуляторний секатор Kraissmann 25 AGS-BL 20/2. Професійна модель з безщітковим двигуном та двома акумуляторами в комплекті. Дуже зручна річ для догляду за садом. Ріже гілки діаметром до 25 мм. Простий і зручний у роботі, він у 8-10 разів ефективніший за звичайні ручні секатори. У корпусі секатора розташований безщітковий двигун, який забезпечує максимальну потужність та ефективність при експлуатації.
Основні особливості:
Підходить для роботи з телескопічною штангою Kraissmann VS 2000/VS 2500
Безщітковий двигун
Легкий та компактний;
Висока швидкість роботи;
Якісне складання;
Літієві акумулятори високої ємності;
LCD- дисплей.
У комплектацію входить:
Секатор Kraissmann 25 AGS-BL 20/2;
Пластиковий кейс;
Акумуляторна батарея 20В/ 2Аг- 2 штуки;
Зарядний пристрій;
2 запасні леза;
Змащення
Заточувальний брусок;
Набір ключів.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Вага | 0.92 кг |
| Ємність акумулятора, mah | 2000 маг |
| Напруга, В | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 2 283 ₴






