Мотобур Kraissmann 52-3 EB 300 (шнек 200x800)
Мотобур Kraissmann компактний та продуктивний інструмент для виконання дрібних земельних робіт. Принцип його роботи ґрунтується на технології шнекового буріння. З їх допомогою можна робити ями для висадки дерев, парканних стовпів і каркасних конструкцій.
Перевагою ручних бензобурів є простота в управлінні та мінімальна шкода ландшафту. Бур впевнено працює не лише по ґрунту, а й з легкістю впорається з товстим льодом на зимовій рибалці. Дана модель має досить потужний двигун та міцну конструкцію.
Особливості:
- поршнева група хромована;
- надійний двигун;
- низький рівень шуму та вібрації;
- жорстка металева рама;
- прогумовані рукоятки;
- можливість встановлення різних бурів;
Комплектація:
Мотобур, шнек 200х800, набір інструментів, мірний бачок, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Мотобур KRAISSMANN 52-3 EB 300 - це гарантія надійності і довговічності, висока якість деталей і збірки, простота в експлуатації і обслуговуванні.
Ознайомиться з відгуками покупців, з детальними характеристиками і купити хороший інструмент ви можете в нашому інтернет-магазині gretmarket.com.ua.Також ви можете отримати детальну інформацію і задати всі питання зателефонувавши по телефону: 050-642-36-37 або 098-784-96-86. Телефонуйте і ми з радістю відповімо на ваші питання, надамо повну консультацію і допоможемо підібрати якісний і відповідний за вашим запитам інструмент.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Ємність паливного бака | 1.2 мл |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Глибина буріння | 1 м |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Тип охолодження | Повітряний |
- Ціна: 6 975 ₴






