Мотобур Kraissmann 68-3 EB 300 (без шнека)
>Мотобур Kraissmann компактний та продуктивний інструмент для виконання дрібних земельних робіт. Принцип його роботи ґрунтується на технології шнекового буріння. З їх допомогою можна робити ями для висадки дерев, парканних стовпів і каркасних конструкцій.Перевагою ручних бензобурів є простота в управлінні та мінімальна шкода ландшафту. Бур впевнено працює не лише по ґрунту, а й з легкістю впорається з товстим льодом на зимовій рибалці. Дана модель має досить потужний двигун та міцну конструкцію.
Особливості:
- поршнева група хромована;
- надійний двигун;
- низький рівень шуму та вібрації;
- жорстка металева рама;
- можливість встановлення різних бурів;
Комплектація:
Мотобур набір інструментів, мірний бачок, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм двигуна | 68 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Ємність паливного бака | 1.2 мл |
| Максимальна кількість обертів | 9200 об/хв |
| Максимальний діаметр бура | 300 мм |
| Глибина буріння | 1 м |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 107 ₴





