Акумуляторна ланцюгова пила Craft-tec EKS-8C (без АКБ та ЗП, кейс)
Акумуляторна ланцюгова пила Craft-tec EKS-8C – компактний і зручний інструмент для швидкої та точної роботи з деревиною. Призначений для зрізання або обрізання гілок, розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини , заготівлі дров невеликого діаметра. Незважаючи на малу вагу лише 1,2 кг, пила забезпечує достатню потужність (400 Вт) для обрізки гілок, заготівлі дров та інших побутових завдань. Оснащена шиною довжиною 200 мм, що робить її ідеальною для роботи у важкодоступних місцях. Працює від акумулятора 21 В (постачається без акумулятора та зарядного пристрою). Для зручності транспортування та зберігання йде у пластиковому кейсі.
Особливості :
Безщітковий двигун
Блокування кнопки ввімкнення;
Малошумна робота двигуна;
Захист від перевантаження;
Невелика вага і компактний розмір;
Потужний двигун;
Висока швидкість роботи.
Комплектація:
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-Tec EKS-8C шт.
Ланцюг -1 шт
Шина -1 шт
Захисний кожух
Інструкція користувача
Кейс
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 035 ₴








