Акумуляторна болгарка Grand МШУ-20BL/SE (1 АКБ 20/4, коробка)
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Grand МШУ-20BL/SE — це одна з найтехнологічніших болгарок, яка поєднує високу продуктивність, інтелектуальні системи захисту та максимальний комфорт у роботі. Інструмент відмінно підходить для різання, шліфування та зачистки різних матеріалів, забезпечуючи стабільний результат навіть при інтенсивних навантаженнях.
Особливості:
безщітковий двигун
плавний пуск
функція електронної стабілізації обертів
функція контролю віддачі Kickback control
система вимикання при випадінні з рук
швидкозатискна гайка Quick fix
функція анти-перевантаження
діаметр диска 125мм
кількість обертів 0-4400/5300/8100/9500 об/хв
регулятор обертів
АКБ-20/4(15C високострумовий), 1шт
зарядний пристрій
картонна коробка
Комплектація:
Акумуляторна болгарка Grand МШУ-20BL/SE
АКБ-20/4 (15C високострумовий), 1шт
Зарядний пристрій
Захисний кожух
Ключ для зміни диска
Додаткова бічна ручка
Інструкція користувача
Картонна коробка
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 970 ₴


