Бензопила МОГИЛЬОВ БП-5,5
Надійна та якісна пилка від відомого білоруського бренду, ця модель досить потужна, вона здатна впоратися з будь-якими породами деревини та роботами з її розпилювання. Двигун виготовлений за найновішими технологіями, встановлена якісна поршнева група, що забезпечує величезний ресурс та хорошу продуктивність пили. Завдяки хорошій системі охолодження пилкою можна працювати тривалий час. Двигун відрізняється малим споживанням палива. Пила поєднує в собі надійність, якість та прийнятну ціну. Встановлено карбюратор від відомої фірми WALBRO, який забезпечить безперебійну роботу пили за будь-яких погодних умов та положень.
Дана пила має невелику вагу, має хорошу антивібраційну систему, за рахунок цього мотопила дуже мобільна і ергономічна, нею легко працювати в найнезручніших місцях і положеннях.
Автоматичне змащення ланцюга забезпечує постійне змащування шини, ланцюга, а також провідної зірочки, що запобігає перегріву комплектуючих та уберігає від швидкого зношування та продовжує їх термін служби. Також на пилку встановлена система легкого пуску. Корпус виготовлений із міцного пластику та легкого металевого сплаву, це дозволяє пилці витримувати випадкові удари і добре відводить зайве тепло. Пила підійде як для побутового використання, так і напівпрофесійного призначення.
особливості:
- потужний двигун;
- посилена поршнева група;
- хромована поршнева;
- кований колінвал;
- ударостійкий пластик;
- плаваюча провідна зірочка;
- праймер;
- автоматичне змащення ланцюга;
- антивібраційна система;
- покращена система запалення;
- карбюратор WALBRO;
- збалансована конструкція.
Комплектація:
Бензопила, шина та ланцюг-40см, шина та ланцюг-45 см, набір ключів, чохол для шини, мірний бачок, паспорт.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3600 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | Могильов |
| Мощностьдвигателя | 5500 Вт |
- Ціна: 2 925 ₴








