Бензопила МІНСЬК МБП-6100 (1 шина, 1 ланцюг)
Дана пила потужна і надійна, призначена для роботи в побуті: обрізки саду, очищення присадибних ділянок від заростей, обрізка гілок, а також для розпилу та заготівлі деревини.
Безвідмовну роботу пили забезпечує двотактний двигун, який має потужність 6100 Вт, що дозволяє йому справлятися з різними навантаженнями.
Змащення ланцюга здійснюється автоматично, воно продовжує термін служби шини та ланцюга, а також провідної зірочки. Бензопила має невелику вагу, оснащена надійною системою охолодження, а також надійний і витривалий двигун, що дозволяє виконати роботу за короткий час.
особливості:
- висока потужність;
- невелика вага;
- міцний корпус;
- автоматичне змащення ланцюга;
- Знижений рівень вібрації та шуму.
Комплектація:
Бензопила, шина-1шт, ланцюг-1шт, набір ключів, мірний бачок, чохол для шини, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Minsk |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 1 сек |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 8.35 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна, Вт | 6100 Вт |
- Ціна: 2 430 ₴



