Плоскошліфувальна машина ELTOS ПШМ-300
Віброшліфмашина Eltos ПШМ-300 - це якісний інструмент, призначений для шліфування й полірування. Машина оснащена витривалою прямокутної підошвою, на яку кріпиться аркуш полірувальної шкурки. Закріпити шліфувально лист можна за допомогою притискного механізму розташованого з обох сторін підошви. Для відводу пилу дана модель оснащена спеціальними отворами на підошві, завдяки яким пил збирається в спеціальний мішечок.
Завдяки новій технології з якої виготовлений корпус інструмента, вона може витримувати тривалі навантаження. Також є електронне регулювання обертів від 6000-12000 обертів/ хвилину, що дозволяє пристосувати інструмент для певних робіт. Прогумовані вставки на корпусі дають можливість зручно тримати інструмент у руці і дозволять уникнути ковзання і значно знизять відчутність вібрацій при роботі.
Особливості:
- Видалення пилу в мішок;
- Надійний затиск полотна;
- Зносостійка підошва;
- Режим фіксації включення.
Комплектація:
Шліфмашинка, шліфувальна насадка, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Виробник | Eltos |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 035 ₴




