Бензопила Craf-tec СТ-5000
Бензопила Craft-tec СТ-5000 оснащена 2-х тактним двигуном з об'ємом 52 см3,потужність 2900в. Швидкість обертання ланцюга на холостому ходу 2800 об/хв. Особливість цих пив це магнієвий корпус, а також посилена тяга. Саме за рахунок тяги дана модель пилки може впоратися з великим обсягом колодою. Ця пила оснащена подвійним вихлопом, що дозволяє посиль потужність пили, а також провести повний викид не до кінця згоріла суміші бензину з маслом,тим самим звільнивши поршень від нагару. Вага бензопили складає всього 7.4 кг Дана модель відноситься до категорії побутових пив. Час роботи пилки 30-35 хвилин,потім 5-10 хв,відпочинок.
Особливості:
- Потужний двигун;
- Хромована поршнева;
- Посилений корпус;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Прозора кришка корпусу;
- Повітряний фільтр паперовий;
- Надійний карбюратор.
Комплектація:
Бензопила, шина-2шт, ланцюг-2шт, мірний бачок, набір ключів, інструкція, гарантійний талон.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.4 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Craft-Tec |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 350 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність двигуна, Вт | 2900 Вт |
| Обороти холостого ходу | 2800 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.9 к. с. |
| Ємність паливного бака | 680 мл |
| Користувацькі характеристики | |
| корпус двигуна | високоміцний магнієвий |
| кількість ланок | 72Z |
| комплектація | 2 шини, 2 ланцюга |
| карбюратор | Walbr |
| подача масла | автоматична |
| тип двигуна | 2-х тактний, карбюраторний |
- Ціна: 4 230 ₴








