Бензопила PROCRAFT GS-52
Бензинова пила Procraft GS-52 - це нова модель пили від торгової марки Procraft. Дана пила розрахована як для побутового використання ( обрізка саду,обрізка сучків, заготівля дров на зиму, невелике будівництво, розпилювання колод) так і для валки дерев.
Дана пила має двигун потужністю 4100 ват, і здатна розвивати до 8000 тисяч обертів у хвилину. Двигун оснащений системою повітряного охолодження, має високі технічні характеристики і невелика витрата палива. Хромовані стінки циліндра і поршневої групи з двома кільцями дозволяють збільшити моторесурс двигуна і час роботи. Пила оснащена антивібраційною системою двигуна, що дозволяє знизити навантаження на руки оператора. Для швидкого і легкого запуску в будь-яких погодних умовах пила оснащена системою плавний пуск і праймер(підкачування палива). Пила оснащена автоматичним мастилом ланцюга.
Особливості пили:
- Потужний двигун;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Хромована поршнева і стінки циліндра;
- Антивібраційна система;
- Праймер - підкачування палива;
- Легкий старт;
- Захист від віддачі;
Комплектація:
Бензопила, шина-1 шт., ланцюг-1 шт, мірний бачок, лійка,інструкція, набір ключів.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна, Вт | 4100 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 923 ₴







