Плоскошліфувальна машина KRAISSMANN 270 SS 12
Відомий всьому світу ручний електроінструмент під німецьким брендом. Інструмент розрахований на раціонального і вимогливого покупця, який цінує якість, час і гроші.
Призначена для шліфування кромки виробів з дерева та інших твердих матеріалів, дозволяє домогтися найвищої якості шліфованої поверхні. Модель оснащена міцним вініловим корпусом, гарної ергономічної рукояткою. Вібраційні руху шліфувального паперу з малою амплітудою коливань забезпечує різноспрямований вплив абразивних частинок на оброблювану поверхню, доводячи якість шліфованої поверхні до високого рівня.
Особливості моделі:
- фіксація кнопки пуск, знімний збірник для пилу, ручки з гумовими вставками;
- алюмінієва прямокутна підошва, з безліччю ребер жорсткості, встановлена на шарикопідшипниках;
- інструмент передбачає встановлення абразивного паперу без основи липучки, яка фіксується завдяки двом металевим прижимам ― фіксаторів;
- в підошві є отвори для відведення пилу. - регулювання частоти коливань платформи
Сервіс обслуговування інструменту знаходяться у всіх великих містах України.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 1.55 кг |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання частоти коливань, кол/хв | 7000-12000 кол/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 181 ₴


