Бензинова пила ELTOS БП-6300
Бензопила ELTOS БП-6300 швидко завоювала високу популярність на ринку України завдяки високим показникам витривалості і міцності.
Встановлено потужний двигун 6,3 кінських сил об'ємом 52 кубічних сантиметри. Він без проблем справляється як з поздовжньою так і з поперечною розпилюванням деревини. Серед особливостей бензопили слід зазначити корпус і стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції при меншій вазі.
Витривалість і довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений японський карбюратор з підкачкою забезпечить легкий запуск бензинової пилки навіть при низьких температурах.
Бензопила Eltos БП-6300 оптимальная покупка как для профессионалов, так и для бытового использования.
Другие особенности бензопилы Eltos
- Мощный двигатель объемом 52 кубических сантиметра
- Хромированная поршневая с ресурсом работы не менее 5 лет
- Антивибрационная система нового поколения
- Качественная смазка цепи
- Все уровни защиты оператора при работе
- Японский карбюратор с подкачкой
- Корпус из магниевого сплава ― прочный и легкий
- Эргономичный дизайн
В комплект поставки входит
- бензопила Eltos БП-6300
- 2 шины
- 2 цепи
- защитный чехол для шины
- емкость для смешивания топлива
- набор инструментов для сборки
- керівництво по експлуатації
Гарантія 12 місяців.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Система погашення вібрації | Так |
| Праймер | Так |
| Основні | |
| Виробник | Eltos |
| Вага | 7 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна, Вт | 4600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| холостий хід | 2800 об/хв |
- Ціна: 2 880 ₴




