Бензопила Білорусь БП65-М
Дана модель бензопили відноситься до побутового класу інструментів і широко застосовується в домашніх умовах для заготівлі дров на зиму або при інших роботах з розпилювання. Ідеально підійде для любителів або для тих, кому бензопила потрібна не щодня, а використовуватиметься протягом малого проміжку часу. Таким чином, у Вас завжди буде під рукою надійний інструмент і при цьому немає потреби великих грошових витрат.
Інші особливості бензопили:
Низька ціна для хорошої якості
Потужний двигун 6500 ват
Антивібраційна система нового покоління
Низький рівень шуму та мала вага
Автоматична мастила ланцюга
Легкий запуск
Надійне інерційне гальмо
Комплект поставки
Бензопила Білорусь БП65-М
Шина
Ланцюг
Набір інструментів
Інструкція
Мірний бачок для паливної суміші
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 8.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | білорусь |
| потужність двигуна | 6500 Ват |
| ланцюг | 72 Z |
| обороти холостого ходу | 3400 об/хв |
- Ціна: 2 655 ₴





