Бензопила Goodluck GCS 63-4.0
Бензопила Super Goodlusk GCS 63-4.0 широко використовується як в побутовому, так і в професійному призначення.
Завдяки своїй надійності і прийнятною ціною пила відповідає всім європейським стандартам.
Особливість даної пилки,потужний двигун об'ємом 63 см3,міцний, полегшений корпус з магнієвого сплаву, плавний пуск стартера, японський карбюратор з підкачкою.
Особливості:
- Потужний двигун;
- Хромована поршнева;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Корпус з магнієвого сплаву;
- Плавний пуск стартера.
Комплектація:
Бензопила, шина-1шт, ланцюг-1шт, набір ключів, мірний бачок,чохол для шини, паспорт.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Вага | 6.8 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 8800 об/хв |
| Потужність двигуна, Вт | 2940 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| ланцюг | 72 Z |
| обороти холостого ходу | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴








