Пила електрична GRAND ПЦ-2100
Електропила призначена для максимально швидкого і комфортного розпилу дерева, гілок, колод та іншого матеріалу з деревини.
Особливості пили:
Автоматичне мастило ланцюга, що значно спрощує роботу з інструментом;
Захист від випадкового натискання пускової кнопки;
Невелика вага і компактні габарити дозволяють працювати навіть однією рукою;
Надійна електрична частина;
Запобіжна муфта;
Швидкий доступ до заміни щіток.
Комплектація:
Електропила, шина, ланцюг 52 ланки, запасні щітки, ключ, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.5 кг |
| Довжина шини | 355 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 11 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 130 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Швидкість без навантаження ланцюга | 660 м/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴




