Бензопила GRAND БП-5000
Нова більш вдосконалена модель 2018 року, яка отримала популярність в Україні завдяки моделі Grand БП-4500. У даній моделі встановлена поршнева група об'ємом 52 кубічних сантиметри, вдосконалена система відводу вихлопних газів (глушник) на 2 вихлопу і плаваюча зірочка. Також пила оснащена праймером(підкочування) для швидкого запуску пилки, особливо в зимовий час.
Протягом багатьох років фірма ГРАНД випускає якісні пилки, і зарекомендувала себе як надійний виробник інструменту працює на бензині.
Бензиновая пила Grand БП-5000 -это пила которая при довольно не высокой цене, при правильной эксплуатации, при использовании качественного бензина марки А92, хорошего масла, и надлежащем обслуживании прослужит Вам не один год.
Особенности:
- Хромированная поршневая;
- Усиленный стартер с системой быстрого запуска;
- Праймер(подкачка топлива для быстрого запуска пилы);
- Система двойного выхлопа ( уменьшает нагрузку на основные узлы мотора);
- Кованный колленвал;
- Плавающая звездочка;
- Автоматическая смазка цепи.
Комплектация:
Бензопила, шина, цепь, набор ключей, мерный бачок, инструкция.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Вага | 6 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність двигуна, Вт | 5000 Вт |
| Оберти холостого ходу, об/хв | 2800 |
| Обороти максимальние об/хв | 11000 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 726 ₴








