Бензопила ELTOS БП-52
Бензопила ELTOS БП-52 - надежный инструмент, предназначен для распиливания древесины и заготовок из дерева. Активно применяется на дачах, приусадебных участках или в промышленности, например при вырубке леса. Благодаря простоте конструкции, освоить может как новичок, так и человек уже имеющий опыт в этом деле.
Бензопила виділяється двотактними бензиновим двигуном потужністю 3.8 кВт (або 5.2 л. з), спеціально створеним для важких, тривалих робіт. Кількість обертів холостого ходу складає 2800 об/хв. Варто відзначити що пила відносно не велика за своїми розмірами, завдяки збалансованій конструкції.
В лісопромисловості, при роботі з великими колодами іноді трапляється таке неприємне явище як зворотний удар. У разі виникнення у ELTOS БП-52 моментально спрацьовує аварійна зупинка ланцюга. Таким чином функція продовжує термін служби пилки.
Низкий уровень вибрации и шума позволяет работать более продолжительное время, а автоматическая смазка цепи эффективно смазывает цепь в автоматическом режиме, без участия оператора.
Система охлаждения воздушная и представлена в виде множественных вентиляционных отверстий. Из особенностей можно выделить «легкий старт» и наличие праймера для подкачки топлива.
Эта бензопила именно тот инструмент, при помощи которого Вы с легкостью заготовите дрова на зиму, распилите деревянное изделие, срежете дерево на своем участке.
Комплектация:
Бензопила, шина, ланцюг, захисний чохол для шини, набір ключів, мірний бачок, інструкція.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Вага | 6.3 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна, Вт | 3800 Вт |
| Оберти холостого ходу, об/хв | 2800 |
| Обороти максимальние об/хв | 11000 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 835 ₴




