Бензопила VILMAS 52-GCS-3700 (1шина,1цепь)
Данная модель пилы идеально подходит для обрезки веток, валки деревьев, распиловки бревен и древесных материалов, небольших задач, связанных с пилением и любительских работ по хозяйству, а также заготовка дров на зиму.
Двигун з повітряним охолодженням має високі технічні характеристики і мала витрата палива. Пила поєднує в собі компактну конструкцію і оснащена двигуном потужністю 2700 Вт з електронним запалюванням і обсягом 52 куб. см.
Пила виконана з міцного матеріалу, а поршнева група має хромоване покриття. Хромований поршень циліндра з двома компресійними кільцями дозволяє збільшити моторесурс і використовувати бензопилу для професійних цілей.
Пила оснащена двухступенчатой системой очистки воздуха, что защищает ее от загрязнения, а также увеличивает срок службы бензопилы. Легкий доступ к свечи и воздушному фильтру, позволяет их быстро заменить или почистить при первой необходимости. Пила оснащена праймером подкачки топлива, что в сочетании с системой плавного пуска значительно облегчает запуск пилы, особенно в зимнее время или после длительного бездействия пилы. Також є амортизаційна система нового покоління, що значно знижує стомлюваність на руки і сприяє більшої керованості, а захист оператора забезпечується захисної ручкою, інерційним гальмом і уловлювачем ланцюга. Автоматичне мастило ланцюга забезпечує надійну мастило ведучої зірочки, а також шини та ланцюга, що забезпечує довгострокову експлуатацію.
Особливості:
- Потужний двигун;
- Автоматичне мастило ланцюга;
- Посилена хромована поршнева;
- Антивібраційна система;
- Покращена система запалювання;
- Захист від віддачі;
- Праймер для швидкого запуску.
Комплектація:
Бензопила, шина-1шт, ланцюг-1шт, набір ключів, мірний бачок, чохол для шини, запасний повітряний фільтр,інструкція.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 16 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Vilmas |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обороти двигуна | 11000 об/хв |
- Ціна: 2 745 ₴


